cuvaonica za decu nis Secrets

Želja nam je da rastemo i da se razvijamo zajedno sa našim mališanima, pažljivo osluškujujući i njihove zahteve koje ćemo se truditi da ispunimo

Za vreme boravka u Baba Višnjinoj Čuvaonici, za decu svih uzrasta postoji kontinuiran edukativni plan kao i kreativne radionice i zbog toga deca uvek sama traže da se vrate kod nas.

Idealan trenutak za uvođenje žene koja pomaže oko čuvanja dece je nakon tog prvog perioda od rođenja, tj. kada beba napuni two meseca.

Dok su drugi idea žene srednjih godina, srednje stručne spreme koje imaju odraslu decu i ovaj posao im predstavlja „drugu“ platu u domaćinstvu.

You happen to be using a browser that isn't supported by Facebook, so we have redirected you to a simpler Model to provide you with the very best knowledge.

17 ℃ Vedro Prognoza za narednih 5 dana 011info get in touch with centar Treba vam majstor, frizer, rezervacija u restoranu ili neka druga usluga ili pomoć u Beogradu, a nemate here vremena da tražite? Mi Vam možemo pomoći, pozovite nas.

Kolačići trećih strana Ova veb stranica koristi Google Analytics i ostale dodatke kako bi prikupila anonimne informacije poput broja posetilaca na veb stranici i najpopularnijih stranica.

Ideja privremenog ostavljanja deteta na čuvanje, naišla je na odobravanje (i olakašanje) kod mama i tata koji konačno mogu da organizuju svoje vreme sa osećanjem mira, jer je dete na sigurnom i prijatnom mestu.

Naravno. U Baba Višnjinoj čuvaonici na raspolaganju su pelene i postolje za presvlačenje, maksimalno se vodi računa o higijeni i potrebama deteta, a postoji i poseban kutak za popodnevnu dremku, kao i užina i sokić.

Cena je five hundred RSD po započetom satu, a detaljniji cenovnik sa pogodnostima za više dece se nalazi na sajtu.

Kada prvi put dolazite, u Baba Višnjinoj čuvaonici se otvara “karton” deteta, sa osnovnim podacima roditelja i deteta.

Ne možete da odlučite koja aktivnost je najbolja za vaše dete? Bez brige! Pozovite nas i pomoći ćemo Vam da lakše donesete odluku.

I pored preporuka, majkama je ipak teško da se opredele za dadilju ili bejbisiterku kojoj će “otvoriti” vrata svoje kuće i svog života.

U tom prvom periodu, najveći teret nosi majka koja doji, s obzirom da se bebe hrane na svaka 3 sata uključujući i noćni podoj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *